Feeds Enhanced (1.0.0-beta12) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Host
ne: होस्ट

en: Language code
ne: भाषा संकेत
