Feeds Enhanced (1.0.0-beta12) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Password
ru: Пароль

en: User
ru: Пользователь

en: Host
ru: Хост

en: Directory
ru: Каталог

en: Port
ru: Порт

en: Feeds
ru: Потоки данных

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: Language code
ru: Код языка

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Available Tokens
ru: Доступные шаблоны замены

en: Skip hash check
ru: Пропускать проверку хеша
