Feeds Enhanced (1.0.0-beta12) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Username
se: Geavahannamma

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Password
se: Beassansátni

en: User
se: Geavaheaddji
