Feeds Enhanced (1.0.0-beta12) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Password
sk: Heslo

en: User
sk: Používateľ

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Directory
sk: Adresár

en: Feeds
sk: Kanály správ

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Entity type
sk: Typ entity
