Feeds Enhanced (1.0.0-beta12) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Password
sl: Geslo

en: User
sl: Uporabnik

en: Host
sl: Gostitelj

en: Port
sl: Vrata

en: Language code
sl: Koda jezika
