Feeds Enhanced (1.0.0-beta12) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: User
sq: Përdoruesi

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës
