Feeds Enhanced (1.0.0-beta12) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: User
ta: பயனர்

en: Host
ta: புரவலன்

en: Directory
ta: கோப்பகம்

en: Port
ta: துறை

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை
