Feeds Enhanced (1.0.0-beta12) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Password
uk: Пароль

en: User
uk: Користувач

en: Host
uk: Хост

en: Directory
uk: Каталог

en: Port
uk: Порт

en: Feeds
uk: Потоки

en: Timeout
uk: Час очікування

en: Language code
uk: Код мови

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Available Tokens
uk: Доступні замінники

en: Request timeout
uk: Час очікування запиту

en: Skip hash check
uk: Пропускати перевірку гешу
