Feeds Enhanced (1.0.0-beta12) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Username
ur: اسم صارف

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: User
ur: صارف

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
