Feeds Enhanced (1.0.0-beta2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Password
ast: Clave

en: User
ast: Usuariu

en: Host
ast: Sirvidor

en: Port
ast: Puertu
