Feeds Enhanced (1.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Password
da: Adgangskode

en: User
da: Bruger

en: Host
da: Værtsnavn

en: Directory
da: Mappe

en: Language code
da: Sprogkode

en: Entity type
da: Entity-type
