Feeds Enhanced (1.0.0-beta2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Password
oc: Senhal

en: User
oc: Utilizaire

en: Host
oc: Òste

en: Port
oc: Pòrt

en: Timeout
oc: Temps limit

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat
