Feeds Enhanced (1.0.0-beta3) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: User
hy: Օգտագործող

en: Host
hy: Հոսթ

en: Port
hy: Պորտ

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
