Feeds Enhanced (1.0.0-beta3) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Password
ka: პაროლი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Directory
ka: დირექტორია

en: Port
ka: პორტი

en: Language code
ka: ენის კოდი
