Feeds Enhanced (1.0.0-beta3) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Password
pt: Senha

en: User
pt: Usuário

en: Host
pt: Servidor

en: Directory
pt: Diretório

en: Port
pt: Porta

en: Language code
pt: Código do idioma

en: Entity type
pt: Tipo de entidade
