Feeds Enhanced (1.0.0-beta3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: User
te: వాడుకరి

en: Language code
te: భాషా సంకేతం
