Feeds Enhanced (1.0.0-beta4) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Password
ar: كلمة المرور

en: User
ar: مستخدم

en: Host
ar: المستضيف

en: Directory
ar: الدليل

en: Port
ar: منفذ

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Entity type
ar: نوع الكيان
