Feeds Enhanced (1.0.0-beta4) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Password
fr: Mot de passe

en: User
fr: Utilisateur

en: Host
fr: Hôte

en: Directory
fr: Répertoire

en: Feeds
fr: Flux

en: Timeout
fr: Temps limite

en: Language code
fr: Code de la langue

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Available Tokens
fr: Jetons (tokens) disponibles
