Feeds Enhanced (1.0.0-beta4) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Password
gl: Contrasinal

en: User
gl: Usuario/a

en: Host
gl: Anfitrión

en: Directory
gl: Directorio

en: Port
gl: Porto

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Entity type
gl: Tipo de entidade
