Feeds Enhanced (1.0.0-beta5) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Password
be: Пароль

en: User
be: Карыстальнік

en: Host
be: Хост

en: Port
be: Порт

en: Feeds
be: Жывільнікі

en: Language code
be: Код мовы

en: Entity type
be: Тып сутнасці
