Feeds Enhanced (1.0.0-beta5) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Yes
it: Sì

en: User
it: Utente

en: Directory
it: Cartella

en: Port
it: Porta

en: Language code
it: Codice della lingua

en: Entity type
it: Tipo di entità
