Feeds Enhanced (1.0.0-beta5) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Port
km: ច្រក

en: Language code
km: កូដ​ភាសា
