Feeds Enhanced (1.0.0-beta5) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Password
lt: Slaptažodis

en: User
lt: Narys

en: Host
lt: Serveris

en: Directory
lt: Katalogas

en: Port
lt: Šliuzas

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Entity type
lt: Entity tipas
