Feeds Enhanced (1.0.0-beta5) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്
