Feeds Enhanced (1.0.0-beta5) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Password
ro: Parolă

en: User
ro: Utilizator

en: Host
ro: Gazdă

en: Directory
ro: Director

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Entity type
ro: Tip de entitate
