Feeds Enhanced (1.0.0-beta5) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Password
tr: Parola

en: User
tr: Kullanıcı

en: Host
tr: Sunucu

en: Directory
tr: Dizin

en: Feeds
tr: Beslemeler

en: Timeout
tr: Zaman aşımı

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Entity type
tr: Varlık tipi
