Feeds Enhanced (1.0.0-beta6) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Yes
ca: Sí

en: Password
ca: Contrasenya

en: User
ca: Usuari

en: Host
ca: Servidor

en: Directory
ca: Directori

en: Feeds
ca: Canals

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat
