Feeds Enhanced (1.0.0-beta6) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Password
ja: パスワード

en: User
ja: ユーザー

en: Host
ja: ホスト

en: Directory
ja: ディレクトリー

en: Port
ja: ポート

en: Feeds
ja: フィード

en: Language code
ja: 言語コード

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Available Tokens
ja: 使用可能なトークン

en: Request timeout
ja: リクエスト タイムアウト

en: Skip hash check
ja: ハッシュチェックをスキップ
