Feeds Enhanced (1.0.0-beta6) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Password
kk: Құпиясөз

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Host
kk: Хост

en: Language code
kk: Тілдің коды
