Feeds Enhanced (1.0.0-beta6) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Password
sr: Лозинка

en: User
sr: Корисник

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Entity type
sr: Тип ентитета
