Feeds Enhanced (1.0.0-beta7) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Password
af: Wagwoord

en: User
af: Gebruiker

en: Host
af: Masjien

en: Language code
af: Taalkode
