Feeds Enhanced (1.0.0-beta7) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት
