Feeds Enhanced (1.0.0-beta7) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Password
bs: Lozinka

en: User
bs: Korisnik

en: Directory
bs: Direktorij
