Feeds Enhanced (1.0.0-beta7) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Password
fy: Wachtwurd

en: User
fy: Brûker

en: Port
fy: Poarte

en: Language code
fy: Taalkoade
