Feeds Enhanced (1.0.0-beta7) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: User
mr: सदस्य

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार
