Feeds Enhanced (1.0.0-beta7) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Password
nn: Passord

en: User
nn: Brukar

en: Language code
nn: Språkkode
