Feeds Enhanced (1.0.0-beta7) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Password
fa: رمز

en: User
fa: کاربر

en: Host
fa: میزبان

en: Directory
fa: دایرکتوری

en: Port
fa: درگاه

en: Language code
fa: کد زبان

en: Entity type
fa: نوع عنصر
