Feeds Enhanced (1.0.0-beta7) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Password
vi: Mật khẩu

en: User
vi: Người dùng

en: Directory
vi: Thư mục

en: Port
vi: Cổng

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ
