Feeds Enhanced (1.0.0-beta8) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Password
el: Συνθηματικό

en: User
el: Χρήστης

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Port
el: Θύρα

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας
