Feeds Enhanced (1.0.0-beta8) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Password
jv: Sandhi

en: User
jv: Panganggo

en: Language code
jv: Kode bāsā
