Feeds Enhanced (1.0.0-beta8) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Password
ps: پټ توری

en: User
ps: غړی

en: Host
ps: کوربه

en: Port
ps: درشل (پورټ)
