Feeds Enhanced (1.0.0-beta2) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Yes
es: Sí

en: Password
es: Contraseña

en: User
es: Usuario

en: Host
es: Servidor

en: Directory
es: Directorio

en: Port
es: Puerto

en: Timeout
es: Tiempo de espera

en: Language code
es: Código de idioma

en: Entity type
es: Tipo de entidad
