Feeds Enhanced (1.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Password
hr: Lozinka

en: User
hr: Korisnik

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Directory
hr: Imenik

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
