Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Attribute
de: Attribut

en: Value
de: Wert

en: Remove
de: Entfernen

en: Weight
de: Gewichtung

en: Enable debug mode
de: Debug-Modus einschalten

en: Debug
de: Debuggen

en: Raw value
de: Rohwert

en: Raw
de: Rohdaten

en: Context
de: Kontext

en: Machine name
de: Systemname

en: Display errors
de: Fehler anzeigen

en: Attribute name
de: Attributname

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
de: Ein eindeutiger Systemname kann nur Kleinbuchstaben, Ziffern und Unterstriche enthalten.

en: New @label...
de: Neuee (r/s) @label...
