Feeds Extensible Parsers (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Attribute
he: מאפיין

en: Value
he: ערך

en: Remove
he: הסרה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Feeds
he: הזנות

en: Debug
he: אתר באגים

en: Context
he: הקשר

en: Machine name
he: שם מכונה

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
he: שם מכונה ייחודי קריא במכונה המכיל רק תווים של אותיות, ספרות ומקף תחתון.
