Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
sl: Atribut

en: Value
sl: Vrednost

en: Remove
sl: Odstrani

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: Context
sl: Kontekst

en: Machine name
sl: Strojno ime
