Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Remove
sq: Hiq

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Context
sq: Konteksti
