Feeds Extensible Parsers (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Attribute
ur: خصوصیت

en: Value
ur: قیمت

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام
