Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Attribute
af: Attribuut

en: Value
af: Waarde

en: Remove
af: Verwyder

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam
