Feeds Extensible Parsers (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Attribute
ca: Atribut

en: Value
ca: Valor

en: Remove
ca: Elimina

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Feeds
ca: Canals

en: Debug
ca: Depuració

en: Raw
ca: Cru

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
ca: Un nom únic llegible-per-la-màquina que contingui lletres, números i guions baixos.
